Областният управител на област Бургас врчъи благодарствени писма на участници в статистически състезания

На 9 юни 2026 г., в сградата на Областна администрация Бургас, Териториално статистическо бюро – Югоизток (ТСБ – Югоизток) организира тържествена церемония за връчване на благодарствени писма на ученици, взели участие в статистическите състезания на Националния статистически институт през учебната 2024/2025 година. Отличени бяха 44 ученика от 17 отбора с 6 ментори от Профилирана природоматематическа гимназия (ППМГ) „Акад. Никола Обрешков“, Търговска гимназия (ТГ), Немска езикова гимназия (НЕГ) „Гьоте“, Средно училище (СУ) „Иван Вазов“, гр. Поморие и Основно училище „Александър Георгиев-Коджакафалията.