Крайно класиране на отборите съгласно Протокол № КО-66/22.06.2017 г. от работата на Комисията за проверка и оценка на резултатите от първи и втори кръг на Националното състезание по статистика за ученици

Училище
Град
Ментор
Оценка от Първи кръг
[от 0 до 300]
Оценка от Втори кръг
[от 0 до 100]
Крайна оценка
1
МГ„ Д-р Петър Берон”
Варна
Ирина Василева Василева
270
89.400
134.550
2
Държавна финансово-стопанска гимназия "Интeлект"
Плевен
Галя Михайлова Алексиева
270
87.600
133.200
3
Професионолна гимпазия по икономика и мениджмънт
Пазарджик
Мария Христова Даскалова
220
89.600
122.200
4
Национална търговско-банкова гимназия
София
Дина Василева Костова
240
81.000
120.750
5
Професионална гимназия по икономика и управление "Елиас Канети"
Русе
Анета Петрова Ангелова
285
63.000
118.500
6
ЕГ "Христо Ботев"
Кърджали
Милена Юлиянова Кьосева
240
76.000
117.000
7
Професионална гимназия по икономика и управление "Елиас Канети"
Русе
Блажена Петрова Абаджиева
255
70.500
116.625
8
Професионална гимназия по икономика
Перник
Николина Христова Димитрова
195
90.200
116.400
9
МГ "Акад. Кирил Попов"
Пловдив
Димитринка Любенова Огнянова
255
68.500
115.125
10
ППМГ "Добри Чинтулов"
Сливен
Ваня Николова
195
87.600
114.450
11
Езикова гимназия "Христо Ботев"
Кърджали
Мария Петкова Митрева
240
71.800
113.850
12
Професионална гимназия по икономика и мениджмънт
Пазарджик
Минка Стоянова Трендафилова
240
71.500
113.625
13
МГ "Д-р Петър Берон"
Варна
Стоян Иванов Ненков
270
61.500
113.625
14
СУ "Св. св. Кирил и Методий"
Козлодуй
Татяна Любенова Гергова
202.5
83.500
113.250
15
МГ „Академик Кирил Попов"
Пловдив
Кремена Пеева Симеонова
270
60.400
112.800
16
СУ "Възраждане"
Русе
Магдалена Георгиева Гецова
195
84.000
111.750
17
ППМГ "Нанчо Попович"
Шумен
Милена Живкова Узунова
255
63.500
111.375
18
Американски колеж в София
София
Надежда Илиева Константинова
255
63.000
111.000
19
Професионална гимназия по икономика и мениджмънт
Пазарджик
Валя Христова Минчева
240
67.500
110.625
20
101 СУ "Бачо Киро"
София
Нина Цветанова Игнатова
225
69.600
108.450
21
Американски Колеж София
София
Борислава Кирилова Виденова
285
47.333
106.750
22
МГ "Академик Кирил Попов"
Пловдив
Стефка Петрова Дойчинска
240
61.500
106.125
23
НФСГ
София
Магдалена Себастиян Каменарова
240
58.000
103.500
24
Професионална гимназия по икономика и мениджмънт
Пазарджик
Марияна Богданова Георгиева
225
62.500
103.125
25
Професионална гимназия по икономика "Рачо Стоянов"
Дряново
Илияна Николаева Попова
180
72.833
99.625
26
Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"
Благоевград
Даниела Любенова Карабельова
225
57.500
99.375
27
Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"
Благоевград
Зарифка Ахмед Реджеп
225
57.500
99.375
28
Национална търговско-банкова гимназия
София
Славка Вълчева Ненова
200
65.500
99.125
29
Национална търговска гимназия - Пловдив
Пловдив
Евгения Иванова Иванова
180
65.000
93.750
30
Национална търговска гимназия
Пловдив
Владка Миткова Маринова
195
59.500
93.375
31
СУ Възраждане
Русе
Цветелина Радославова Радева
195
54.000
89.250
32
Национална търговска гимназия
Пловдив
Пенка Атанасова Форшинова
260
30.500
87.875
33
Търговска гимназия "Княз Симеон Търновски"
Стара Загора
Жанета Петрова Цветанова
255
31.000
87.000
34
Професионална гимназия по икономика и мениджмънт "Йордан Захариев"
Кюстендил
Димо Стефанов Димов
195
49.000
85.500
35
ПГЕЕ "М. В. Ломоносов"
Горна Оряховица
Марина Атанасова Илиева
180
53.500
85.125
36
Професионална гимназия по икономика "Тодор Генчов Влайков"
Клисура
Ненка Тодорова Кунчева
187.5
48.000
82.875
37
Земеделска професионална гимназия "Климент Тимирязев"
Сандански
Наталия Стойчева Костадинова
210
37.000
80.250
38
СУ "Възраждане"
Русе
Мария Димитрова Йорданова
195
41.000
79.500
39
МГ "Д-р Петър Берон"
Варна
Ирина Василева Иванова
210
35.600
79.200
40
Търговска гимназия "Княз Симеон Търновски"
Стара Загора
Пенка Христова Коева
255
18.400
77.550
41
IT гимназия "Антоан дьо Сент-Екзюпери"
Варна
Тодор Янков Янков
225
13.000
66.000
42
Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"
Благоевград
Гергана Ботьова Христова
225
Не е участвал
 
43
Професионална гимназия по икономика "Д-р Иван Богоров"
Варна
Дияна Росенова Дянкова-Сивова
187.5
Не е участвал
 
44
Профилирана гимназия с преподаване на немски език ''Гьоте''
Бургас
Таня Стоева Сланева
210
Не е участвал