Допуснати отбори до втори кръг на Националното състезание по статистика за ученици

Наименование на училището Град Име на ментора Имена на участниците в отбора Брой точки
1 СУ "Възраждане" Русе Мария Димитрова Йорданова Петя Стоянова Минкова 195
Симона Асенова Асенова
Клаудия Орлинова Димитрова
2 Професионална гимназия по икономика и управление "Елиас Канети" Русе Анета Петрова Ангелова Мелиса Ерфанова Вейсалова 285
Теди Бориславова Борисова
Яна Чавдарова Владова
3 Професионална гимназия по икономика и управление "Елиас Канети" Русе Блажена Петрова Абаджиева Мартин Антонов Иванов 255
Ростислав Красимиров Драшков
Георги Радостинов Георгиев
4 СУ Възраждане Русе Цветелина Радославова Радева Милена Миленова Петкова 195
Стефан Стефанов Софронов
Свилен Свиленов Тодоров
5 СУ "Възраждане" Русе Магдалена Георгиева Гецова Вероника Георгиева Василева 195
Али Халил Мустафа
Венцеслав Ангелов Златев
6 МГ "Д-р Петър Берон" Варна Ирина Василева Иванова Мария Свиленова Неделчева 210
Калоян Красимиров Маринов
Димитър Ивайлов Великов
7 Национална търговска гимназия Пловдив Пенка Атанасова Форшинова Мария-Луиза Стефанова Симеонова 260
Милена Емилова Хаджиева
Михаела Делчева Калчева
8 Професионална гимназия по икономика "Тодор Генчов Влайков"  Клисура Ненка Тодорова Кунчева Надя Маринова Домусчиева 187.5
Цвета Веселинова Милова
Ралица Милева Георгиева
9 Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев" Благоевград Даниела Любенова Карабельова Велислав Николаев Иванов 225
Милена Ганчова Иванова
Виолетка Владимирова Гавазка
10 Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев" Благоевград Зарифка Ахмед Реджеп Ралица Николаева Бойчева 225
Ани Емилова Костадинова
Петър Яворов Попов
11 Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев" Благоевград Гергана Ботьова Христова Катя Ангелова Попова 225
Валентина Росенова Щерева
Радостина Валериева Стоянова
12 ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ИКОНОМИКА "РАЧО СТОЯНОВ" Дряново Илияна Николаева Попова Ренета Стелиянова Пашова 180
Габриела Калин Атанасова
Райна Диянова Михайлова
13 Национална търговска гимназия - Пловдив Пловдив Евгения Иванова Иванова Виделина Славова Делчева 180
Спасимира Спасова Шерова
Хамдие Айхан Хаккъ
14 Национална търговска гимназия Пловдив Владка Миткова Маринова Симона Радославова Иванова 195
Иван Георгиев Иванов
Таня Иванова Джуркова
15 Професионална гимназия по икономика и мениджмънт "Йордан Захариев" Кюстендил Димо Стефанов Димов Красимира Кирилова Соколова 195
Александър Йорданов Петров
Кристиан Красимиров Петков
16 Търговска гимназия "Княз Симеон Търновски" Стара Загора Жанета Петрова Цветанова Йоана Петкова Винкова 255
Силвия Петева Петкова
Диана Петрова Спасова
17 Търговска гимназия "Княз Симеон Търновски" Стара Загора Пенка Христова Коева Алейна Ердинч Билен 255
Мария Людмилова Котовска
Ивелина Желязкова Запрянова
18 Професионална гимназия по икономика и мениджмънт Пазарджик Валя Христова Минчева Кръстьо Стоев Ангелов 240
Никола Бориславов Попов
Янко Ангелов Мърхов
19 Професионална гимназия по икономика и мениджмънт Пазарджик Минка Стоянова Трендафилова Анна Петрова Пантушева 240
Илияна Ангелова Савова
Йорданка Данаилова Алексиева
20 Професионална гимназия по икономика и мениджмънт Пазарджик Марияна Богданова Георгиева Цветелина Венкова Жулева 225
Трендафил Иванов Дъбов
Стефани Спасова Карапетрова
21 ЕГ "Христо Ботев" Кърджали Милена Юлиянова Кьосева Габриела Венциславова Дамянова 240
Юджел Юксел Хасан
Станимир Иванов Терзиев
22 Земеделска професионална гимназия "Климент Тимирязев" Сандански Наталия Стойчева Костадинова Ангел Емилов Панковски 210
Андон Каменов Сезанов
Аделина Георгиева Георгиева
23 101 СУ "Бачо Киро" София Нина Цветанова Игнатова Денислав Дениславов Николов 225
Чиу Бейюен
Росица Людмилова Спасова
24 Езикова гимназия "Христо Ботев" Кърджали Мария Петкова Митрева Павел Светозаров Сарлов 240
Габриела Радостинова Манкова
Павел Панайотов Иванов
25 Американски Колеж София София Борислава Кирилова Виденова Сара Статниславова Статева 285
Мила Мирославова Марчева
Георги Константинов Николов
26 МГ „Академик Кирил Попов" Пловдив Кремена Пеева Симеонова Иван Илиев Марков 270
Климентина Николаева Савова
Таня Иванова Оцетарова
27 Американски колеж в София София Надежда Илиева Константинова Мартин Яворов Владимиров 255
Георги Ангелов Ангелов
Звезделин Веселинов Стоянов
28 ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ИКОНОМИКА Перник Николина Христова Димитрова Десислава Николаева Петрова 195
Мария Александрова Георгиева
Магдалена Александрова Георгиева
29 СУ "Св. св. Кирил и Методий" Козлодуй Татяна Любенова Гергова Кристин Методиева Ценкова 202.5
Иван Владимиров Силвестров
Георги Пламенов Петров
30 МГ„ Д-р Петър Берон” Варна Ирина Василева Василева Йордан Тодоров Кънчев 270
Антон Димитров Димитров
Симона Емилиянова Кукова
31 НФСГ София Магдалена Себастиян Каменарова Мартин Александров Наков 240
Иван Иванов Илиев
Деница Георгиева Цветанова
32 МГ "Д-р Петър Берон" Варна Стоян Иванов Ненков Димитър Николаев Маркович 270
Ваня Великова Великова
Явор Георгиев Георгиев
33 ППМГ "Нанчо Попович" Шумен Милена Живкова Узунова Мухаммед-Абтуллах Мустафа Егели 255
Красимир Севдалинов Калоянов
Калоян Евгениев Стоянов
34 Държавна финансово-стопанска гимназия "Интeлект" Плевен Галя Михайлова Алексиева Валерия Валериева Георгиева 270
Илина Любомирова Кънева
Симона Ивайлова Иванова
35 Професионална гимназия по икономика "Д-р Иван Богоров" Варна Дияна Росенова Дянкова-Сивова Мартин Андонов Митков 187.5
Калина Мирославова Иванова
Дарина Добромирова Богданова
36 Профилирана гимназия с преподаване на немски език ''Гьоте'' Бургас Таня Стоева Сланева Даниел Кирилов Кръстев 210
Галена Иванова Герджикова
Климентина Живкова Маджарова
37 Професионолна гимпазия по икономика и мениджмънт Пазарджик Мария Христова Даскалова Ясмин Саваш Демир 220
Севим Мехмедова Гангова
Мария Венциславова Петкова
38 МГ "Акад. Кирил Попов" Пловдив Димитринка Любенова Огнянова Живко Димитров Киришев 255
Ангелина Георгиева Гашарова
Мария Петрова Станчева
39 Национална търговско-банкова гимназия София Славка Вълчева Ненова Ивайло Савов Савов 200
Николета Георгиева Богойска
Майкъл Иванов Пейчинов
40 Национална търговско-банкова гимназия София Дина Василева Костова Мартин Петров Георгиев 240
Трифон Павлов Трачев
Иван Иванов Марков
41 ПГЕЕ "М. В. Ломоносов" Горна Оряховица Марина Атанасова Илиева Емануил Емилов Ангелов 180
Илиян  Бойков Борисов
Стелиян Иванов Мъглов
42 ППМГ "Добри Чинтулов" Сливен Ваня Николова Даниел Иванов Влахов 195
Васил Енчев Минков
Николета Галинова Генова
43 IT гимназия "Антоан дьо Сент-Екзюпери" Варна Тодор Янков Янков Калоян Неделчев Липчев 225
Ивайло Иванов Георгиев
Михаил Александрович Савин
44 МГ "Академик Кирил Попов" Пловдив Стефка Петрова Дойчинска Константин Тодоров Кискинов 240
Димитър Иванов Бедачев
Йоан Георгиев Саламбашев