Резултати от първи кръг на Националното състезание по статистика за ученици

Наименование на училището Град Име на ментора Имена на участниците в отбора Брой точки
1 СУ "Възраждане" Русе Мария Димитрова Йорданова Петя Стоянова Минкова 195
Симона Асенова Асенова
Клаудия Орлинова Димитрова
2 Неврокопска професионална гимназия "Димитър Талев" Гоце Делчев Катя Тодорова Бойкова Георги Тодоров Цветков 135
Сийка Христова Маркова
Магдалена Борисова Хрисимова
3 Професионална гимназия по икономика и управление "Елиас Канети" Русе Анета Петрова Ангелова Мелиса Ерфанова Вейсалова 285
Теди Бориславова Борисова
Яна Чавдарова Владова
4 Професионална гимназия по икономика и управление "Елиас Канети" Русе Блажена Петрова Абаджиева Мартин Антонов Иванов 255
Ростислав Красимиров Драшков
Георги Радостинов Георгиев
5 СУ Възраждане Русе Цветелина Радославова Радева Милена Миленова Петкова 195
Стефан Стефанов Софронов
Свилен Свиленов Тодоров
6 ПГСС"Никола Пушкаров" Попово Мая Иванова Илиева Лъчезар Маргаритов Иванов 142.5
Йозлем Селятинова Мустафова
Айджан Ибраимова Салимова
7 ПГСАГ "Васил Левски" Варна Снежанка Йорданова Байкушева Десислава Атанасова Радева 157.5
Никол Миткова Христова
Полина Стефанова Георгиева
8 Професионална гимназия по земеделие "Стефан Цанов" Кнежа Петя Димчева Коларова Любомира Светлинова Лицанова 112.5
Филда Фериева Михайлова
Василена Ивова Йорданова
9 Професионална техническа гимназия "Никола Вапцаров" Самоков Цветелина Николай Николова Габриела Георгиева Малинова Неучаствали
Даниела Йорданова Секулова
Даниел Иванов Гиров
10 СУ "Възраждане" Русе Магдалена Георгиева Гецова Вероника Георгиева Василева 195
Али Халил Мустафа
Венцеслав Ангелов Златев
11 МГ "Д-р Петър Берон" Варна Ирина Василева Иванова Мария Свиленова Неделчева 210
Калоян Красимиров Маринов
Димитър Ивайлов Великов
12 Национална търговска гимназия Пловдив Пенка Атанасова Форшинова Мария-Луиза Стефанова Симеонова 260
Милена Емилова Хаджиева
Михаела Делчева Калчева
13 Професионална гимназия по икономика "Тодор Генчов Влайков"  Клисура Ненка Тодорова Кунчева Надя Маринова Домусчиева 187.5
Цвета Веселинова Милова
Ралица Милева Георгиева
14 Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев" Благоевград Даниела Любенова Карабельова Велислав Николаев Иванов 225
Милена Ганчова Иванова
Виолетка Владимирова Гавазка
15 Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев" Благоевград Зарифка Ахмед Реджеп Ралица Николаева Бойчева 225
Ани Емилова Костадинова
Петър Яворов Попов
16 Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев" Благоевград Гергана Ботьова Христова Катя Ангелова Попова 225
Валентина Росенова Щерева
Радостина Валериева Стоянова
17 ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ИКОНОМИКА "РАЧО СТОЯНОВ" Дряново Илияна Николаева Попова Ренета Стелиянова Пашова 180
Габриела Калин Атанасова
Райна Диянова Михайлова
18 СУ "Христо Ботев" Цар Калоян Танер Баяров Язаджиев Красимир Иванов Попов 150
Джанел Гюнай Сейдахмед
Йозлем Левент Неджати
19 Национална търговска гимназия - Пловдив Пловдив Евгения Иванова Иванова Виделина Славова Делчева 180
Спасимира Спасова Шерова
Хамдие Айхан Хаккъ
20 Спортно училище" Г.Бенковски" - Плевен Плевен Калин Андреев Петков Диана Иванова Иванова 50
Владимир Николаев Кирилов
Ивелин Красимиров Кръстев
21 Национална търговска гимназия Пловдив Владка Миткова Маринова Симона Радославова Иванова 195
Иван Георгиев Иванов
Таня Иванова Джуркова
22 Професионална техническа гимназия "Никола Вапцаров" Самоков Мария Василева Николова Симона Георгиева Кодова Неучаствали
Зорница Георгиева Иванова
Теменужка Николаева Веселинова
23 Професионална гимназия "Васил Димитров" Мадан Анелия Недялкова Младенова Емвер Раифов Меков 157.5
Хамди Зейдиев Карасулиев
Денис Хасан Бюлюк
24 Професионална гимназия по икономика и мениджмънт "Йордан Захариев" Кюстендил Димо Стефанов Димов Красимира Кирилова Соколова 195
Александър Йорданов Петров
Кристиан Красимиров Петков
25 Професионална гимназия по лека промишленост и икономика "Атанас Буров" Горна Оряховица Ваня Веселинова Димитрова Магдалена Николаева Енева 155
Мариян Маринов Джамбазов
Силвана Богомилова Ирманова
26 ПТГ "Шандор Петьофи" Разград Елена Костадинова Адамова Павел Стефанов Русев Неучаствали
Мариан Атанасов Атанасов
Ивайло Деянов Иванов
27 Търговска гимназия "Княз Симеон Търновски" Стара Загора Жанета Петрова Цветанова Йоана Петкова Винкова 255
Силвия Петева Петкова
Диана Петрова Спасова
28 Търговска гимназия "Княз Симеон Търновски" Стара Загора Пенка Христова Коева Алейна Ердинч Билен 255
Мария Людмилова Котовска
Ивелина Желязкова Запрянова
29 Професионална гимназия по икономика и мениджмънт Пазарджик Валя Христова Минчева Кръстьо Стоев Ангелов 240
Никола Бориславов Попов
Янко Ангелов Мърхов
30 Професионална гимназия по икономика и мениджмънт Пазарджик Минка Стоянова Трендафилова Анна Петрова Пантушева 240
Илияна Ангелова Савова
Йорданка Данаилова Алексиева
31 Професионална гимназия по икономика и мениджмънт Пазарджик Марияна Богданова Георгиева Цветелина Венкова Жулева 225
Трендафил Иванов Дъбов
Стефани Спасова Карапетрова
32 ЕГ "Христо Ботев" Кърджали Милена Юлиянова Кьосева Габриела Венциславова Дамянова 240
Юджел Юксел Хасан
Станимир Иванов Терзиев
33 Средно училище "Гео Милев" - гр.Варна Варна Снежанка Тодорова Пометкова Денис Генадиевич Максимов 112.5
Дариа Ивайлова Русева
Синем Юнал Ремзи
34 Национална търговска гимназия Пловдив Иванка Георгиева Юрукова Лилия Тодорова Кънчева 145
Михаела Георгиева Билева
Тони Николова Владимирова
35 Земеделска професионална гимназия "Климент Тимирязев" Сандански Наталия Стойчева Костадинова Ангел Емилов Панковски 210
Андон Каменов Сезанов
Аделина Георгиева Георгиева
36 ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ТЕХНИКА И ОБЛЕКЛО,,ДОЧО МИХАЙЛОВ'' Тервел Марина Желязкова Стоянова Кадер Метин Мехмед 60
Юзлем Ридван Ембия
Дилек Сунай Ахмед
37 101 СУ "Бачо Киро" София Нина Цветанова Игнатова Денислав Дениславов Николов 225
Чиу Бейюен
Росица Людмилова Спасова
38 Езикова гимназия "Христо Ботев" Кърджали Мария Петкова Митрева Павел Светозаров Сарлов 240
Габриела Радостинова Манкова
Павел Панайотов Иванов
39 Американски Колеж София София Борислава Кирилова Виденова Сара Статниславова Статева 285
Мила Мирославова Марчева
Георги Константинов Николов
40 МГ „Академик Кирил Попов" Пловдив Кремена Пеева Симеонова Иван Илиев Марков 270
Климентина Николаева Савова
Таня Иванова Оцетарова
41 Американски колеж в София София Надежда Илиева Константинова Мартин Яворов Владимиров 255
Георги Ангелов Ангелов
Звезделин Веселинов Стоянов
42 ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ИКОНОМИКА Перник Николина Христова Димитрова Десислава Николаева Петрова 195
Мария Александрова Георгиева
Магдалена Александрова Георгиева
43 СУ "Св. св. Кирил и Методий" Козлодуй Татяна Любенова Гергова Кристин Методиева Ценкова 202.5
Иван Владимиров Силвестров
Георги Пламенов Петров
44 МГ„ Д-р Петър Берон” Варна Ирина Василева Василева Йордан Тодоров Кънчев 270
Антон Димитров Димитров
Симона Емилиянова Кукова
45 НФСГ София Магдалена Себастиян Каменарова Мартин Александров Наков 240
Иван Иванов Илиев
Деница Георгиева Цветанова
46 МГ "Д-р Петър Берон" Варна Стоян Иванов Ненков Димитър Николаев Маркович 270
Ваня Великова Великова
Явор Георгиев Георгиев
47 ППМГ "Нанчо Попович" Шумен Милена Живкова Узунова Мухаммед-Абтуллах Мустафа Егели 255
Красимир Севдалинов Калоянов
Калоян Евгениев Стоянов
48 Държавна финансово-стопанска гимназия "Интeлект" Плевен Галя Михайлова Алексиева Валерия Валериева Георгиева 270
Илина Любомирова Кънева
Симона Ивайлова Иванова
49 Професионална гимназия по икономика "Д-р Иван Богоров" Варна Дияна Росенова Дянкова-Сивова Мартин Андонов Митков 187.5
Калина Мирославова Иванова
Дарина Добромирова Богданова
50 Профилирана гимназия с преподаване на немски език ''Гьоте'' Бургас Таня Стоева Сланева Даниел Кирилов Кръстев 210
Галена Иванова Герджикова
Климентина Живкова Маджарова
51 Професионолна гимпазия по икономика и мениджмънт Пазарджик Мария Христова Даскалова Ясмин Саваш Демир 220
Севим Мехмедова Гангова
Мария Венциславова Петкова
52 МГ "Акад. Кирил Попов" Пловдив Димитринка Любенова Огнянова Живко Димитров Киришев 255
Ангелина Георгиева Гашарова
Мария Петрова Станчева
53 Национална търговско-банкова гимназия София Славка Вълчева Ненова Ивайло Савов Савов 200
Николета Георгиева Богойска
Майкъл Иванов Пейчинов
54 Национална търговско-банкова гимназия София Дина Василева Костова Мартин Петров Георгиев 240
Трифон Павлов Трачев
Иван Иванов Марков
55 ПГСС "Златна нива" Айтос Мариана Пенкова Дончева Шерифе Расим Ахмед 97.5
Рамадан Хюсеин Селим
Светла Димитрова Стойкова
56 ПГЕЕ "М. В. Ломоносов" Горна Оряховица Марина Атанасова Илиева Емануил Емилов Ангелов 180
Илиян  Бойков Борисов
Стелиян Иванов Мъглов
57 СУ "Христо Ботев" Джебел Рушен Рашид Мехмед Берна Еркан Сюлейман 60
Джерен Авни Исмаил
Мехмед Гюнай Аптикадир
58 ППМГ "Добри Чинтулов" Сливен Ваня Николова Даниел Иванов Влахов 195
Васил Енчев Минков
Николета Галинова Генова
59 ПДТГ "Димитър Хадживасилев" Свищов Теодора Иванова Спасова Ана Валентинова Русанова 157.5
Велислава Петрова Георгиева
Георги Пламенов Йорданов
60 СУ "Иван Вазов" Вършец Елеонора Димитрова Кръстева Ивета Матеева Иванова 170
Саня Спасова  Антонова
Мануела Иванова Петрова
61 ПТГ"Н.Вапцаров" Самоков Биляна Костадинова Стамова Магдалена Христова Маринкова Неучаствали
Аделина Божидарова Велкова
Тодор Николов Кокалов
62 IT гимназия "Антоан дьо Сент-Екзюпери" Варна Тодор Янков Янков Калоян Неделчев Липчев 225
Ивайло Иванов Георгиев
Михаил Александрович Савин
63 МГ "Академик Кирил Попов" Пловдив Стефка Петрова Дойчинска Константин Тодоров Кискинов 240
Димитър Иванов Бедачев
Йоан Георгиев Саламбашев