Списък на допуснатите отбори за участие в първи кръг на Националното състезание по статистика за ученици

Наименование на училището Град Име на ментора Имена на участниците в отбора
1 СУ "Възраждане" Русе Мария Димитрова Йорданова Петя Стоянова Минкова
Симона Асенова Асенова
Клаудия Орлинова Димитрова
2 Неврокопска професионална гимназия "Димитър Талев" Гоце Делчев Катя Тодорова Бойкова Георги Тодоров Цветков
Сийка Христова Маркова
Магдалена Борисова Хрисимова
3 Професионална гимназия по икономика и управление "Елиас Канети" Русе Анета Петрова Ангелова Мелиса Ерфанова Вейсалова
Теди Бориславова Борисова
Яна Чавдарова Владова
4 Професионална гимназия по икономика и управление "Елиас Канети" Русе Блажена Петрова Абаджиева Мартин Антонов Иванов
Ростислав Красимиров Драшков
Георги Радостинов Георгиев
5 СУ Възраждане Русе Цветелина Радославова Радева Милена Миленова Петкова
Стефан Стефанов Софронов
Свилен Свиленов Тодоров
6 ПГСС"Никола Пушкаров" Попово Мая Иванова Илиева Лъчезар Маргаритов Иванов
Йозлем Селятинова Мустафова
Айджан Ибраимова Салимова
7 ПГСАГ "Васил Левски" Варна Снежанка Йорданова Байкушева Десислава Атанасова Радева
Никол Миткова Христова
Полина Стефанова Георгиева
8 Професионална гимназия по земеделие "Стефан Цанов" Кнежа Петя Димчева Коларова Любомира Светлинова Лицанова
Филда Фериева Михайлова
Василена Ивова Йорданова
9 Професионална техническа гимназия "Никола Вапцаров" Самоков Цветелина Николай Николова Габриела Георгиева Малинова
Даниела Йорданова Секулова
Даниел Иванов Гиров
10 СУ "Възраждане" Русе Магдалена Георгиева Гецова Вероника Георгиева Василева
Али Халил Мустафа
Венцеслав Ангелов Златев
11 МГ "Д-р Петър Берон" Варна Ирина Василева Иванова Мария Свиленова Неделчева
Калоян Красимиров Маринов
Димитър Ивайлов Великов
12 Национална търговска гимназия Пловдив Пенка Атанасова Форшинова Мария-Луиза Стефанова Симеонова
Милена Емилова Хаджиева
Михаела Делчева Калчева
13 Професионална гимназия по икономика "Тодор Генчов Влайков"  Клисура Ненка Тодорова Кунчева Надя Маринова Домусчиева
Цвета Веселинова Милова
Ралица Милева Георгиева
14 Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев" Благоевград Даниела Любенова Карабельова Велислав Николаев Иванов
Милена Ганчова Иванова
Виолетка Владимирова Гавазка
15 Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев" Благоевград Зарифка Ахмед Реджеп Ралица Николаева Бойчева
Ани Емилова Костадинова
Петър Яворов Попов
16 Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев" Благоевград Гергана Ботьова Христова Катя Ангелова Попова
Валентина Росенова Щерева
Радостина Валериева Стоянова
17 Професионална гимназия по икономика "Рачо Стоянов" Дряново Илияна Николаева Попова Ренета Стелиянова Пашова
Габриела Калин Атанасова
Райна Диянова Михайлова
18 СУ "Христо Ботев" Цар Калоян Танер Баяров Язаджиев Красимир Иванов Попов
Джанел Гюнай Сейдахмед
Йозлем Левент Неджати
19 Национална търговска гимназия - Пловдив Пловдив Евгения Иванова Иванова Виделина Славова Делчева
Спасимира Спасова Шерова
Хамдие Айхан Хаккъ
20 Спортно училище" Г.Бенковски" - Плевен Плевен Калин Андреев Петков Диана Иванова Иванова
Владимир Николаев Кирилов
Ивелин Красимиров Кръстев
21 Национална търговска гимназия Пловдив Владка Миткова Маринова Симона Радославова Иванова
Иван Георгиев Иванов
Таня Иванова Джуркова
22 Професионална техническа гимназия "Никола Вапцаров" Самоков Мария Василева Николова Симона Георгиева Кодова
Зорница Георгиева Иванова
Теменужка Николаева Веселинова
23 Професионална гимназия "Васил Димитров" Мадан Анелия Недялкова Младенова Емвер Раифов Меков
Хамди Зейдиев Карасулиев
Денис Хасан Бюлюк
24 Професионална гимназия по икономика и мениджмънт "Йордан Захариев" Кюстендил Димо Стефанов Димов Красимира Кирилова Соколова
Александър Йорданов Петров
Кристиан Красимиров Петков
25 Професионална гимназия по лека промишленост и икономика "Атанас Буров" Горна Оряховица Ваня Веселинова Димитрова Магдалена Николаева Енева
Мариян Маринов Джамбазов
Силвана Богомилова Ирманова
26 ПТГ "Шандор Петьофи" Разград Елена Костадинова Адамова Павел Стефанов Русев
Мариан Атанасов Атанасов
Ивайло Деянов Иванов
27 Търговска гимназия "Княз Симеон Търновски" Стара Загора Жанета Петрова Цветанова Йоана Петкова Винкова
Силвия Петева Петкова
Диана Петрова Спасова
28 Търговска гимназия "Княз Симеон Търновски" Стара Загора Пенка Христова Коева Алейна Ердинч Билен
Мария Людмилова Котовска
Ивелина Желязкова Запрянова
29 Професионална гимназия по икономика и мениджмънт Пазарджик Валя Христова Минчева Кръстьо Стоев Ангелов
Никола Бориславов Попов
Янко Ангелов Мърхов
30 Професионална гимназия по икономика и мениджмънт Пазарджик Минка Стоянова Трендафилова Анна Петрова Пантушева
Илияна Ангелова Савова
Йорданка Данаилова Алексиева
31 Професионална гимназия по икономика и мениджмънт Пазарджик Марияна Богданова Георгиева Цветелина Венкова Жулева
Трендафил Иванов Дъбов
Стефани Спасова Карапетрова
32 ЕГ "Христо Ботев" Кърджали Милена Юлиянова Кьосева Габриела Венциславова Дамянова
Юджел Юксел Хасан
Станимир Иванов Терзиев
33 Средно училище "Гео Милев" - гр.Варна Варна Снежанка Тодорова Пометкова Денис Генадиевич Максимов
Дариа Ивайлова Русева
Синем Юнал Ремзи
34 Национална търговска гимназия Пловдив Иванка Георгиева Юрукова Лилия Тодорова Кънчева
Михаела Георгиева Билева
Тони Николова Владимирова
35 Земеделска професионална гимназия "Климент Тимирязев" Сандански Наталия Стойчева Костадинова Ангел Емилов Панковски
Андон Каменов Сезанов
Аделина Георгиева Георгиева
36 Професионална гимназия по техника и облекло "Дочо Михайлов'' Тервел Марина Желязкова Стоянова Кадер Метин Мехмед
Юзлем Ридван Ембия
Дилек Сунай Ахмед
37 101 СУ "Бачо Киро" София Нина Цветанова Игнатова Денислав Дениславов Николов
Чиу Бейюен
Росица Людмилова Спасова
38 Езикова гимназия "Христо Ботев" Кърджали Мария Петкова Митрева Павел Светозаров Сарлов
Габриела Радостинова Манкова
Павел Панайотов Иванов
39 Американски Колеж София София Борислава Кирилова Виденова Сара Статниславова Статева
Мила Мирославова Марчева
Георги Константинов Николов
40 МГ „Академик Кирил Попов" Пловдив Кремена Пеева Симеонова Иван Илиев Марков
Климентина Николаева Савова
Таня Иванова Оцетарова
41 Американски колеж в София София Надежда Илиева Константинова Мартин Яворов Владимиров
Георги Ангелов Ангелов
Звезделин Веселинов Стоянов
42 Професионална гимназия по икономика Перник Николина Христова Димитрова Десислава Николаева Петрова
Мария Александрова Георгиева
Магдалена Александрова Георгиева
43 СУ "Св. св. Кирил и Методий" Козлодуй Татяна Любенова Гергова Кристин Методиева Ценкова
Иван Владимиров Силвестров
Георги Пламенов Петров
44 МГ "Д-р Петър Берон" Варна Ирина Василева Василева Йордан Тодоров Кънчев
Антон Димитров Димитров
Симона Емилиянова Кукова
45 НФСГ София Магдалена Себастиян Каменарова Мартин Александров Наков
Иван Иванов Илиев
Деница Георгиева Цветанова
46 МГ "Д-р Петър Берон" Варна Стоян Иванов Ненков Димитър Николаев Маркович
Ваня Великова Великова
Явор Георгиев Георгиев
47 ППМГ "Нанчо Попович" Шумен Милена Живкова Узунова Мухаммед-Абтуллах Мустафа Егели
Красимир Севдалинов Калоянов
Калоян Евгениев Стоянов
48 Държавна финансово-стопанска гимназия "Интeлект" Плевен Галя Михайлова Алексиева Валерия Валериева Георгиева
Илина Любомирова Кънева
Симона Ивайлова Иванова
49 Професионална гимназия по икономика "Д-р Иван Богоров" Варна Дияна Росенова Дянкова-Сивова Мартин Андонов Митков
Калина Мирославова Иванова
Дарина Добромирова Богданова
50 Профилирана гимназия с преподаване на немски език "Гьоте" Бургас Таня Стоева Сланева Даниел Кирилов Кръстев
Галена Иванова Герджикова
Климентина Живкова Маджарова
51 Професионолна гимназия по икономика и мениджмънт Пазарджик Мария Христова Даскалова Ясмин Саваш Демир
Севим Мехмедова Гангова
Мария Венциславова Петкова
52 МГ "Акад. Кирил Попов" Пловдив Димитринка Любенова Огнянова Живко Димитров Киришев
Ангелина Георгиева Гашарова
Мария Петрова Станчева
53 Национална търговско-банкова гимназия София Славка Вълчева Ненова Ивайло Савов Савов
Николета Георгиева Богойска
Майкъл Иванов Пейчинов
54 Национална търговско-банкова гимназия София Дина Василева Костова Мартин Петров Георгиев
Трифон Павлов Трачев
Иван Иванов Марков
55 ПГСС "Златна нива" Айтос Мариана Пенкова Дончева Шерифе Расим Ахмед
Рамадан Хюсеин Селим
Светла Димитрова Стойкова
56 ПГЕЕ "М. В. Ломоносов" Горна Оряховица Марина Атанасова Илиева Емануил Емилов Ангелов
Илиян  Бойков Борисов
Стелиян Иванов Мъглов
57 СУ "Христо Ботев" Джебел Рушен Рашид Мехмед Берна Еркан Сюлейман
Джерен Авни Исмаил
Мехмед Гюнай Аптикадир
58 ППМГ "Добри Чинтулов" Сливен Ваня Николова Даниел Иванов Влахов
Васил Енчев Минков
Николета Галинова Генова
59 ПДТГ "Димитър Хадживасилев" Свищов Теодора Иванова Спасова Ана Валентинова Русанова
Велислава Петрова Георгиева
Георги Пламенов Йорданов
60 СУ "Иван Вазов" Вършец Елеонора Димитрова Кръстева Ивета Матеева Иванова
Саня Спасова  Антонова
Мануела Иванова Петрова
61 ПТГ "Н.Вапцаров" Самоков Биляна Костадинова Стамова Магдалена Христова Маринкова
Аделина Божидарова Велкова
Тодор Николов Кокалов
62 IT гимназия "Антоан дьо Сент-Екзюпери" Варна Тодор Янков Янков Калоян Неделчев Липчев
Ивайло Иванов Георгиев
Михаил Александрович Савин
63 МГ "Академик Кирил Попов" Пловдив Стефка Петрова Дойчинска Константин Тодоров Кискинов
Димитър Иванов Бедачев
Йоан Георгиев Саламбашев